Ученици одељења 4/3, заједно са својом учитељицом Маријом Момчиловић, свечано су обележили крај четворогодишњег дружења и рада завршном приредбом. Извели су представу „Коктел бајка“ аутора Тодета Николетића, која на духовит и маштовит начин обједињује ликове и догађаје из наших најпознатијих бајки.
Ова представа представља круну четворогодишњег рада, учења, дружења и одрастања једне генерације. Уз осмехе, аплаузе и понеку сузу, ученици су се опростили од свог разредног периода и направили још једну лепу успомену за памћење.








