Свечана академија поводом 185 година ОШ „Вук Караџић“

Ја знам сва твоја лица

Поводом јубиларне 185. годишњице ОШ „Вук Караџић“, у понедељак, 6. новембра, у нашој школи одржана је Свечана академија под називом Ја знам сва твоја лица.

У програму је учествовало око 120 ученика који су нашим бројним гостима, уприличили богат, динамичан и емотиван програм, који је, уједно, и показатељ тога како ми схватамо и  градимо визију своје школе.  Неговаћемо, ценити и преносити традиционалне вредности, али и прихватати и примењивати предности и новине савременог времена и образовања. Част нам је што су Свечаној акдемији присуствовали његово преосвештенство владика Иларион и представници наше братске школе ООУ „Кочо Рацин“ из Скопља.

Из нашег „ВУК“-а, у свет одраслих, свет уметности и многе друге светове, корачали су будући академици, књижевници, доктори, глумци и они, још бројнији различитих занимања, који су израсли у часне, добре и марљиве људе, а за то су заслужни и наши предани и посвећени професори.

Поносни смо на све оне који су били, и радујемо се свима који ће у годинама које долазе постати ученици наше школе.